DEVMAK HAKKINDA

 DEVMAK Mermer Makineleri Sanayi  1998 yılında KONYA'da kurulmuştur. Devmak, tüm çalışanları ile birlikte kaliteye, müşteri memnuniyetine odaklanmış, AR-GE çalışmalarında ileri teknoloji ve sürekli gelişmeyi hedeflemiş bir kuruluştur.

 DEVMAK, geniş ve üstün kalitede ürün yelpazesi ile müşterilerine, mermer  işleme makinelerinde çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Mozaik işleme makineleri,  fayans üretim hatları ile tamir ve dolgu hatları, taşıma ekipmanları ve mermer fabrikaları için arıtma tesisleri üretilmektedir. Bunlar; ebatlama makineleri, mozaik kesme makineleri, cilalama hatları, kurutma hatları, otomatik kesme hatları, kalibre,yarma,dolgu, makineleri ve ayrıca özel makineleri kapsamaktadır. 

DEVMAK makineleri, AR-GE çalışmaları ve uzun yılların verdiği deneyimler ile en son teknolojiye sahip ürünlerdir. Bu gün dünya markaları arasında, kalitesiyle ve rakiplerinden çok daha uygun fiyata sunduğu ürünleriyle önemli bir yere sahip olan DEVMAK, Türkiye ve dünya pazarında önemli bir paya sahiptir.

Müşterilerimize ayrıca hem Türkiye'de hem de dünyanın önde gelen ülkelerindeki diğer ofislerimiz aracılığı ile profesyonel ve iyi organize edilmiş satış sonrası servis hizmeti verebilmekteyiz.

Yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize; sadakatimize, tecrübemize, kalitemize, üretkenliğimize ve teknolojimize duydukları güven nedeniyle teşekkür ederiz.

Devmak makine sanayi
Büsan özel organize sanayi böl. 10647 sk no 12 Karatay/Konya/Türkiye
Telefon: +90 332 345 08 43
Faks   : +90 332 345 08 44
bilgi@devmak.com.tr