DEVMAK MİSYON ve VİZYON

TEMEL İLKEMİZ ;

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde ve zamanında karşılayan kalitede öncü ürün ve hizmeti gerçekleştirmek olan firmamızın Kalite Politikası;
Kalite hedefleri doğrultusunda:
* Yeni teknolojileri takip etmek,
* Müşteri beklentilerini karşılamak,
* Eğitim ile insan kaynaklarımızın yetkinliğini arttırmak,
* Çalışanlarımızla bir takım olmak,

Makinelerimizde kullanıcının güvenliği en ince ayrıntısına kadar düşünülüp projelendirilmiştir. Gerek kalitesi gerekse estetiği ile bugün birçok prestijli tesiste çalışan Makinelerimiz tercih edilen ve aranılan bir marka olmuştur. Makinelerimizin montajı yapıldıktan sonra ekibimiz Arıza anında, en kısa sürede müdahale edebilmektedir.

DEVMAK Makine çizgisinden taviz vermeden,uzman kadrosu ve geniş teknik ekipmanlarla , yenilikleri takip eden değil, yenilik üreten firma olma özelliğini sürdürmüştür.

HİZMETLER;

Firmamız genel olarak her türlü
Mermer Makineleri ,
Pancar Numune Alma Laboratuvarları , Özel Tip Makine, Çelik Konstrüksiyonlar, Kaynaklı & Talaşlı İmalatlar,  Konusunda Projelendirme, Üretim, Montaj ve Bakım gibi tüm süreçlerde hizmet vermektedir.

PROJELENDİRME;

Yaptırılması ya da revize edilmesi düşünülen Makinelere ait ölçüm çalışmaları DEVMAK Makine'nin kendi teknik elemanları tarafından yerinde yapılır. Projelendirme ve fiyatlandırma çalışması için gerekecek olan yapıya ait tüm bilgiler, müşterinin istekleri ve dikkat çektiği hususlar firmanın konusunda uzman elemanları tarafından ilgili formlara not edilerek DEVMAK Makine'nin projelendirmeyi yapacak olan ilgili birimlerine ulaştırılır. Çizimler ve hesaplamalar yapılır.